Zlaté roky éry SMER-u nás ešte len čakajú.

Autor: Jozef Klepáč | 9.4.2014 o 21:08 | (upravené 9.4.2014 o 21:15) Karma článku: 13,17 | Prečítané:  1158x

SMER má za sebou roky vládnutia a kusisko roboty. Podľa jej funkcionárov skvelej práce, ktorá prináša výborné výsledky. To len pár tupcov z parlamentnej opozície a dve tretiny národa (dôchodcovia, kojenci, prípadne ľahostajní škôlkari) stále nad niečím hundrú.  

Napriek tomu je pravdepodobné, že najkrajšie roky s Robertom a jeho úradníkmi  nás ešte len čakajú. V najbližších mesiacoch môžeme očakávať vznik rôznych ľúbivých strán, jedným z prvých je strana pracieho prášku, ktorá môže k podobne ľúbivým činom vyprovokovať aj SMER.

Navyše je takmer isté, že SMER si  už našiel aj nového parlamentného partnera spomedzi niekedy nepríjemne bzučiaceho pravostredového včelieho roja, s ktorým sa pokúsi po voľbách vykročiť do nových sociálno-kresťansko-demokratických-červeno-čiernych zajtrajškov. Táto skutočnosť môže priniesť niekoľko rozhodnutí, zmien zákonov, ktoré budú čiastočne rešpektovať vôľu opozície, prípadne aj nás - posledných v reťazci dôležitosti - obyčajných ľudí.

Nesmieme zabudnúť ani na mečiarovskú tradíciu - tesne pred voľbami podokončovať diaľnice (za naše peniaze), otvoriť nové futbalové štadiony v Bratislave a Trnave (aj na tie sme sa zložili my všetci, ale v eufórii sa to nikto neodváži povedať nahlas), o pár centov zvýšiť minimálnu mzdu, na výstrahu rotou kukláčov zatknúť skorumpovaného valacha, člena SMER-u z Horného Valikova, ktorý pri dojení úplne ignoroval ovečku Cilku, už tradične sa dôchodcovia môžu na vianočný príspevok a na päťcentové zvýšenie dôchodku a v počiatkoch je vraj aj plán na zníženie daní...

Z toho všetkého vyplýva moja nádej, že prichádza najkrajšie obdobie spolužitia zo SMER-om. Nebude chcieť prísť o svoje impérium a tak pustí trocha peria. Teším sa na to. Zostáva dúfať, že toho peria pustí až príliš a ošklbeme ho až na kožu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.


Už ste čítali?